ورود / ثبت نام

ورود / ثبت نام

درباره با ما

درباره ما

شرکت هوبر در سال 2010 میلادی در کشور امارات شروع به فعالیت کرده و بالغ بر 13 سال در حوزه های مختلف بازرگانی در سراسر دنیا به تجارت پرداخته است. با توجه به اهمیت بسته بندی دربین تولید کنندگان و تجار جهان، هوبر تصمیم خود را بر آن داشت تا در یکی از بزرگترین و پرمصرف ترین و با اهمیت ترین صنایع دنیا که همانا صنعت آرایشی و بهداشتی می­باشد، سرمایه گذاری نماید. که طبق آمار ITC  بیش از 160 میلیارد دلار در کل دنیا چرخه اقتصادی ایجاد نموده است. به همین دلیل شرکت هوبر با توجه به نیاز رشد در زمینه بسته بندی در ایران، بر آن شد تا با توجه به امکانات موجود، کمک شایانی به صنعت بسته بندی آرایشی وبهداشتی بنماید. با این رویکرد هوبر از سال 1401 فعالیت خود را در ایران آغاز نموده و تصمیم دارد بهترین محصول با بهترین کیفیت از معتبرترین برندها را به کلیه صنعتگران فعال در این حوزه، ارائه نماید.

هوبر با آگاهی کامل از اهمیت بسته بندی در صنابع آرایشی و بهداشتی، شرکای تجاری خود را از بین بهترین تولید کنندگان معتبر خارجی انتخاب نموده تا بتواند عالی ترین کیفیت را به صاحبان این صنایع ارائه دهد.

آنچه که هوبر بعنوان مزیت در راستای ارائه خدمات بسته بندی در نظر دارد، برخورداری محصولات از استانداردهای معتبر بین المللی، به روز بودن محصولات و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا است. همین امر باعث گردید تا هوبر در تجارت با سایر کشورها از اعتبار کافی و قابل قبولی برخوردار گردد.

مجموعه هوبر امیدوار است تا در این راستا بتواند خدمات بهینه و ارزشمندی را در خصوص ارتقای کیفیت بسته بندی محصولات تولیدی داخل  به صاحبان صنایع ارائه دهد.